DESIGNERSKIE MEBLE

personalizacja

Pamiętaj, że nasze meble możesz w prosty i szybki sposób spersonalizować pod własne potrzeby.

Jeżeli spodobał Ci się któryś z naszych mebli, ale jego wymiar, forma lub kolorystyka nie pasują do Twojego wnętrza, wystarczy że się z nami skontaktujesz.

komoda

personalizacja w 3 krokach

Sprawdź czy wymiar mebla (szerokość, wysokość, głębokość) jest dla Ciebie odpowiedni. Jeśli nie, każdy z wymiarów możemy dopasować do wymagań Twojego wnętrza przy zachowaniu oryginalnej stylistyki.

Zastanów się, czy w oryginalnych modułach mebla chciałbyś zmieścić coś konkretnego, zamienić półki na szafki, bądź cały układ funkcjonalny mebla. Jeśli tak jest, ale wybrany moduł mebla okaże się wymiarowo nieodpowiedni, przeprojektujemy mebel tak, by wszystko, co potrzebne w nim pomieścić i dostosować go do Twoich potrzeb.

Wykończ mebel, wybierając jeden z odcieni wosków olejnych, jakimi impregnujemy drewno lub farb. Dobierz samodzielnie lub z naszą pomocą kolory: frontów szuflad, samych szuflad, półeczek jak i całej konstrukcji mebla. A jeśli Twój mebel musi dopasować się kolorystycznie do innych elementów wnętrza, jak ściany, po prostu podaj nam numer z palety NCS
. Pamiętaj, że mebel nie musi być cały w jednym kolorze. To jak ostatecznie będzie wyglądał, zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.