DESIGNERSKIE MEBLE

Meble Twojego Pomysły

Masz swój własny pomysł na nietypowy lub niestandardowy mebel na wymiar, a może wymarzyła Ci się zabudowa meblowa o określonej funkcji?

Zaprojektujemy mebel specjalnie dla Ciebie, tworząc go od nowa.

Komoda Biała Apus Wood Design Meble Twojego Pomysłu

projekt w 4 krokach

Pomierz miejsce w którym chcesz ustawić swój nowy mebel, a następnie podaj nam wymiary (szerokość, głębokość i wysokość) całego mebla lub poszczególnych modułów jeśli chcesz złożyć mebel z kilku elementów. W przypadku wnęk pamiętaj o zachowaniu luzów celem wsunięcia mebla.

Zastanów się nad funkcjonalnością czego dokładnie potrzebujesz? Co będziesz tam przechowywać ? Jakie moduły Ci się marzą: otwarte czy zamknięte, szafki czy półki, a może wszystkiego po trochu? 

Wykończ mebel, wybierając jeden z odcieni wosków olejnych, jakimi impregnujemy drewno lub farb. Dobierz samodzielnie lub z naszą pomocą kolory: frontów szuflad, samych szuflad, półeczek jak i całej konstrukcji mebla. A jeśli Twój mebel musi dopasować się kolorystycznie do innych elementów wnętrza, jak ściany, po prostu podaj nam numer z palety NCS
. Pamiętaj, że mebel nie musi być cały w jednym kolorze. To jak ostatecznie będzie wyglądał, zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Jeśli wiesz czego potrzebujesz, ale nie jesteś pewien, jak do końca powinien wyglądać Twój mebel, śmiało pytaj. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią formę, podzielimy się swoim doświadczeniem, doradzimy w urządzeniu przestrzeni.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.